חיפוש

אוכל תאילנדי משגע את ישראל

האוכל התאילנדי נחשב מזה שנים רבות לאהוב מאוד על הקהל הישראלי. מהי המסעדה המובילה בישראל בתחום? להלן הפרטים.

אוכל תאילנדי – אהוב מאוד על הקהל הישראלי

זה לא סוד כי הקהל הישראלי אוהב מאוד את האוכל התאילנדי, זאת בשל העובדה כי מדובר באוכל מתובל וחריף אשר עשיר מאוד בטעמים. למעשה, הישראלים מבקרים בהמוניהם בתאילנד מדי שנה, לא מעט בשל האוכל המשובח אשר מוגש במסעדות ברחבי המדינה כמו גם אוכל רחוב אשר נמכר בעלויות נוחות לכל כיס. לאור כך, לא מעט מסעדות תאילנדיות נפתחו בישראל כאשר ע"פ מסעדנים בכירים, מסעדות תאילנדיות הפכו למבוקשות מאוד בעבור הקהל הישראלי אשר צמא לקבל את האוכל האיכותי והתאילנדי כאן בישראל.

קינוח מיוחד

חוויה קולינרית יוצאת דופן

כאמור, האוכל התאילנדי נחשב לאוכל אהוב ביותר ע"י הקהל הישראלי כאשר בשנים האחרונות נפתחו לא מעט מסעדות אשר מגישות אוכל תאילנדי מסורתי כמו גם מנות ייחודיות אשא שואבות השראה. חשוב לציין כי בשונה ממסעדות אחרות, מסעדה תאילנדית מחויבת להעניק לקהל טעמים ייחודים אשר מיובאים באופן ישיר מתאילנד, כאשר חומרי הגלם הללו נחשבים לאיכותיים מאוד ומדויקים. כיום, המסעדה המובילה בתחום המסעדות התאילנדיות היא TAYA אשר מגישה אוכל תאילנדי מעולה, וזוכה לשבחים מקיר לקיר הן ממבקרי אוכל והן מאורחים אשר מקבלים אוכל תאילנדי אשר מבוסס על הטעמים העשירים כמו גם חומרי גלם ישראלים אשר הופכים את החוויה לחוויה בלתי נשכחת.

TAYA – אוכל תאילנדי שישראלים אוהבים

מתוך הבנה ישנה דרישה למסעדות תאילנדיות, חרטה על דגלה מסעדת TAYA להעניק לקהל הלקוחות חוויה קולינרית יוצאת מן הכלל אשר משלבת פיוז'ן תאילנדי יחד עם ים תיכוני, כאשר במנות אשר מוצעות במסעדה תוכלו למצוא לא מעט בשרים, מרקים, דגים טריים, ווק וכן מנות טאפאס אשר מבוססות על המטבח התאילנדי. המסעדה עושה שימוש בחומרי גלם טריים בלבד כמו גם ברטבים וחומרי גלם אשר מוטסים ישירות מתאילנד, וזאת על מנת להעניק ללקוח חוויה תאילנדית אותנטית – בישראל. מאז החלה לפעול המסעדה היא זוכה לביקורות מהללות, כל זאת בשל שירות איכותי אשר מתבסס על צוות מלצרים מיומן כמו גם טבחים ושפים מהשורה הראשונה. בנוסף, במסעדה מועסקים שפים תאילנדים אשר מתמחים במטבח ומעניקים נופך אישי ודומיננטי יותר, מה שמקנה הזדמנות מצוינת בעבור ישראלים אשר שבו מתאילנד או רוצים להבין את הטעמים כמו גם להיזכר בטעמים הייחודים של תאילנד, מוזמנים להגיע למסעדה בתיאום מראש באמצעות האתר הרשמי בכתובת https://www.tayarest.co.il או באמצעות התקשרות למרכז ההזמנות במספר 09-7728878 כאשר ניתן להזמין גם משלוחים עד הבית. בכך, גם אתם תוכלו להצטרף לאלפי הישראלים כמו גם מבקרים מכל העולם אשר מגיעים מדי יום למסעדה המצוינת הזו, אשר ממוקמת ביישוב קדימה צורן ברחוב האופה 1.