חיפוש

איך לבחור בקבוק נירוסטה מקצועי?

העולם המודרני דורש מאיתנו קצב חיים מהיר ושעות עבודה ארוכות. לא ניתן להתעלם מהעובדה כי במהלך השעות הללו חשוב שנקפיד גם על שתייה. לכן רבים מאיתנו מצטיידים בבקבוקים רב פעמיים שניתן למלאם במים והשם ישמרו על קור, או לחילופין הם יוכלו לשמור על חום של קפה או תה אם אנו מעדיפים לשתות אותם. אחד החומרים מהם עשויים בקבוקים רב פעמיים הוא נירוסטה והוא מגיע בשלל צורות. המשיכו לקרוא כדי לדעת איך לבחור בקבוק נירוסטה מקצועי.

 

עמידות לקורוזיה

כאשר אנו בוחרים בקבוק מים רב פעמים חשוב לנו שהבקבוק יישמר טוב לאורך זמן. ידוע כי בדרך כלל השילוב בין מים ומתכות יוצר חלודה, אשר יכולה לגרום לנזק בריאותי. לכן כאשר אנו באים לבחור בקבוק מנירוסטה חשוב מאוד לוודא שהבקבוק עמיד בפני קורוזיה כדי שנוכל להשתמש בו לאורך זמן. כמו כן, קורוזיה יכולה לגרם לשינוי המקרם והטעם של המים או המשקה החם ובדרך כלל לרעה. לכן חשוב גם מבחינה אסתטית ומבחינת הטעם לוודא עמידות לקורוזיה.

עמידות לקורוזיה

קלות הניקוי

כמו כל דבר רב פעמי, גם בקבוק מים צריך לנקות על מנת למנוע הצטברות חיידקים או ריחות שאינם נעימים. בקבוקי נירוסטה לרוב קלים מאוד לניקוי ואינם משאירים ריחות או טעמים שייגעו בנוזל שנכניס אליהם. על כן, חשוב מאוד לוודא שהבקבוק קל לניקוי ואינו סופח ריחות וטעמים.

 

שמירת טמפרטורת הנוזלים

אנו מעוניינים לרכוש בקבוקים לשתייה שישמור על טמפרטורת הנוזל החם או הקר שבתוכו. בקבוקי נירוסטה מאפשרים כמובן שמירת על חום וקור הנוזל למשך מגוון של פרקי זמן. ישנם בקבוקים אשר מאפשרים שמירה על קור וחום למשך מספר שעות מצומצם ויש אפילו כאלו המאפשרים שמירת חום וקור למשך זמנים ארוכים יותר כמו יממה שלמה.

 

עמידות בפני כתמים

הרבה בקבוקים נוטים אחרי שימוש רב לשנות צבע ולהתכהות. בקבוקי נירוסטה ידועים באיכותם בכך שאין הם נוטים לשנות צבע או להתכהות גם לאחר שימוש רב ואינטנסיבי. על כן, חשוב מאודל וודא זאת כאשר רוכשים בקבוק רב פעמי.

עמידות בפני כתמים

קלות הנשיאה והנפח

הבקבוק מלווה אותנו שעות רבות ולכן חשוב שיהיה לנו קל לשאת אותו עלינו בתחבורה ציבורית, במשרד או בהליכה. בקבוקי נירוסטה נוטים להיום נוחים לנשיאה ולכן חשוב לוודא את נוחות הנשיאה של הבקבוק לפני הרכישה. בנוסף חשוב לוודא שאנו רוכשים בקבוק שמתאים לכמות הנוזל שאנו מעוניינים לשים בו. בקבוקי נירוסטה באים במבחר גדלים ונפחים שיכולים להתאים לנו.

 

חברת לאקן

חברת לאקן שמקורה בספרד מתמחה בייצור בקבוקים רב פעמיים כבר משנת 1912. אחד המוצרים המובילים של חברת לאקן הוא בקבוק נירוסטה וניתן להיכנס לאתר החברה כדי להתרשם ממבחר הגדלים, הנפחים, הצבעים, סוגי הבקבוקים והמחירים שהחברה מציעה לבקבוקים מנירוסטה.

איך לבחור בקבוק נירוסטה מקצועי