חיפוש

איך לתפעל מעשנת בשר?

תפעול של מעשנת בשר הוא קל ופשוט. במדריך זה נציג בפניכם את הטכניקה הטובה ביותר לצורך תפעול נכון של המערכת, וזאת בכדי שתהליך העישון יתבצע כהלכה.

 

תפעול מעשנת בשר – כך תעשו זאת נכון

תהליך של עישון בשר באמצעות מעשנת בשר הוא קל ופשוט. ראשית כל, נבצע היכרות עם המעשנת. מעשנת איכותית בנויה משני תאים: בתא העליון של המעשנת נניח את הבשר ובתא התחתון נניח את הגחלים. בחירת הגחלים היא קריטית לצורך עישון הבשר כראוי, ולכן חשוב מאוד לבצע רכישה של גחלים איכותיות דרך חברה מקצועית.על מנת להגיע לתוצאות רצויות, כוונו את החום ל 100 מעלות, והפעילו את המעשנת לפחות כשעתיים לפני תחילת הצלייה, כך שהבשר יקבל "מכת חום" טובה ומהירה. ההפעלה המוקדמת של המעשנת נועדה גם לצורך ניקוי המעשנת מאבק ולכלכוך אשר מצטברים על גבי המעשנת, ועל כן מדובר בפעולה הכרחית אשר תבטיח את התפעול הנכון של המעשנת לצרכים הנדרשים שלכם. לאחר שעתיים שהמעשנת עובדת, הכניסו את הבשר ובדקו היטב כי קיים איזון בין גזרי עץ, פחמים וגז לבין פתחי האוורור, לצורך יצירת בשר מושלם ומדויק אשר קיבל את הטעמים העזים של המעשנת.

 

האם כל מעשנת תספק את התוצר הטוב ביותר?

חשוב לציין כי תפעול של מעשנת משתנה בהתאם לסוג של המעשנת, וזאת בשל העובדה כי בשוק ניתן לבצע רכישה של מעשנת המבוססת על מערכת גז או מעשנת אשר פועלת באמצעות עץ. לכל מעשנת כזו יתרונות וחסרונות, ולכן חשוב להיוועץ עם חברה מקצועית אשר מספקת לכם מעשנת איכותית אשר מותאמת בדיוק לצרכים שלכם. חברה מובילה בתחומה תדע לספק לכם הדרכה מראש על המעשנת כמו גם סיוע וליווי בתהליך הראשוני של הצלייה, אולם ניתן לומר כי רק באמצעות תרגול והיכרות עם המעשנת לאורך זמן תוכלו להבטיח כי התוצאות יהיו לשביעות רצונכם. ברחבי הרשת ניתן ללמוד אודות תפעול מעשנת ממומחי בשר אשר מתמחים בתחום, אולם חשוב מאוד להקפיד ולקחת בעירבון מוגבל את ההדרכה, לאור הסוגים השונים של המעשנות וכן היכולת של המעשנת – בהתאם לאיכות, הוותק וכמובן החברה ממנה רכשתם מעשנת בשר.

 

לא יודעים כיצד לתפעל את מעשנת הבשר שלכם? נציגי sousvide כאן לרשותכם

חברת sousvide הינה חברה מובילה בתחום מעשנות הבשר, וזאת בשל ייבוא ושיווק של מיטב מעשנות הבשר מהמותגים המובילים בעולם. באמצעות נציגי החברה תוכלו לקבל הדרכה מקיפה אודות תפעול המעשנת, כך שתוכלו להפוך למומחי בשר אשר מספקים תוצר מושלם בדמות בשר אשר נצלה כהלכה. בנוסף, תוכלו לבצע דרך האתר רכישה של מעשנת בשר באיכות מצוינת ועם דגש על התאמה אישית, כל זאת במסגרת הצעת מחיר נוחה ומשתלמת. למידע נוסף, היכנסו לאתר, השאירו פרטים ונציג ישוב בהקדם.

בשר בתהליך עישון