חיפוש

אוהבים לארח? ככה תארחו את האורחים שלכם בשיא הסטייל

אין דבר טוב יותר מלארח בבית שלנו. כך אנחנו בעצם מחברים בין האנשים שאנחנו אוהבים וגורמים להם לחייך. כאשר אנו מארחים אנשים שאנו אוהבים אנו יוצרים זכרונות. יוצרים רגעים של שמחה ושל צחוק. רגעים יפים אשר ישארו חרוטים בראשיכם. אז אם אתם אוהבים לארח, אנחנו ניתן לכם כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות זאת בשיא הסטייל!

 

לבחור מטבח

אם אתם נמצאים בשלב השיפוצים של הבית שלכם, תחשבו על איזה מטבח אתם רוצים. אם יש לכם מקום ואתם אנשים אשר אוהבים לארח, יכול להיות נחמד לקנות מטבח פתוח. כך בעצם תוכלו להכין את האוכל ועדיין להישאר קרובים לאורחים שלכם. לא תצטרכו לחזור למטבח כל דקה ותוכלו להישאר חלק מהשיחה. לחנות המטבחים של אלפא קיטצ'ן יש מגוון רחב של מטבחים יפים ואיכותיים להציע לכם!

בחר מטבח

 

תחשבו על קונספט

אם אתם רוצים לארח בסטייל יכול להיות נחמד לחשוב על קונספט. תוכלו לחשוב על ערב בשרים, ערב תאילנדי, יפני, איטלקי – לא משנה. העיקר שהאורחים שלכם ידעו לאיזה סוג ארוחה הם מגיעים. תבחרו בקונספט שאתם אוהבים כך שתוכלו להנות מהאוכל!

 

עיצוב שולחן האוכל

עיצוב שולחן האוכל הוא גם כן דבר שצריך לחשוב עליו. אם כבר בחרתם בקונספט, תנסו ליצור עיצוב אשר מתאים לו. עיצוב יפה שיגרום לאורחים שלכם להרגיש כי הם הגיעו לחוויה חדשה!

 

תכינו תפריטים

עוד דבר נחמד שאתם יכולים לעשות הוא – להכין תפריטים ולהניח על כל צלחת את התפריט שלו. תוכלו להכין תפריטים בצורה ידנית וגם תוכלו ליצור תפריטים בקנבה. בתפריט תרשמו מה המנות פתיחה שלכם, מה המנה העיקרית ומה הקינוח. תוכלו להמציא שמות מפוצצים לכל מנה וכך להפוך את זה לעוד יותר מעניין!

עיצוב שולחן אוכל

 

תכינו קוקטיילים

דבר אשר תמיד משפר את האווירה הוא – קוקטיילים. תנסו להכין מראש כמה קוקטיילים. כאלה שקל להכין. אם אתם לא מבינים בקוקטיילים, בטוח יש מישהו בסביבה שלכם שכן מכיר כך שתוכלו לבקש ממנו עזרה – ואם אין בן אדם כזה, תמיד תוכלו לחפש סרטוני הסבר באינטרנט.

 

מוזיקה ברקע

הדבר האחרון שנדבר עליו הוא המוזיקה. תמיד נחמד לאכול כאשר יש מוזיקה ברקע. תנסו לשים מוזיקה טובה ויפה וכך בעצם תוכלו ליצור את האווירה שאתם רוצים. אם אתם בחרתם בקונספט איטלקי,למה לא ללכת על זה עד הסוף? תבחרו שירים באיטלקית! רק תבדקו כי המוזיקה לא חזקה מדי כך שתוכלו לדבר ביניכם.

 

לסיכום

אם אתם אוהבים לארח ואתם רוצים לעשות זאת בסטייל, קודם כל תבחרו במטבח שאתם אוהבים. מטבח פתוח יכול להיות אופציה מדהימה למי שאוהב לארח. לפני שאתם מתחילים להכין אוכל תחשבו על קונספט, תעצבו את שולחן האוכל לפי זה, תכינו תפריטים יפים, תכינו קוקטיילים טעימים ותשימו מוזיקה טובה. אתם תהפכו את הערב הזה לערב בלתי נשכח!

להכין קוקטיילים