חיפוש

2 סיבות לרכוש מטבחים מעוצבים

הדבר הראשון בו מבחינים כאשר נכנסים לחלל הוא העיצוב.

הנראות כולה משפיעה על האנרגיות שמציפות אתכם בשעת בישול או הכנות במטבח, וברגע שתאהבו את המקום שאתם עומדים בו, זה מיד יגרום לכם להתעסק בכל מטלות הבית בחדווה ובכיף.

מתלבטים כיצד לעצב את המטבח שלכם? ובכן, כיום הטרנד בעולם המטבחים הוא מטבחים מעוצבים.

הדגש המרכזי במטבחים אלו מושם, כמובן, על העיצוב של חלל המטבח- צבע, גודל, אבזור וכו', וכפועל יוצא משפיע גם על כל הדברים האחרים שחשובים בעת רכישה של מטבח.

לפניכם 2 סיבות ללמה כדאי לרכוש מטבחים מעוצבים.

 

תחילה- כיצד נולד המטבח המעוצב?

בעבר, העיצוב של המטבחים אופיין בצנעה ובמינימליזם, תוך שימוש בחומרי גלם פשוטים למדי. המטבח נבנה כחלל סגור שאוטמת אותו דלת, כך שפעולת הבישול תוסתר בחדר נפרד מחדרי הבית. עם עלייתם של טרנדים חדשים הנוגעים בעיצוב הבית והמטבח בפרט, דלת ההפרדה הזו הוסרה, והמטבח הפך לחלק בלתי נפרד חלל המגורים. השינוי הזה גרם לו לגדול משמעותית, וכן עלה הצורך להתאים את העיצוב של ריהוט המטבח לקו העיצוב הכללי הרווח בבית. אותו הצורך הוליד את הסגנון של מטבחים מעוצבים, אשר שמים דגש על העיצוב של המטבח, מתוך ההבנה שמדובר בלב הבית.

 

חולמים על מטבח עם עיצוב חלומי? זו הסיבה הראשונה

הסיבה הראשונה ללמה לרכוש מטבח מעוצב איננה מפתיעה במיוחד והיא, ובכן, העיצוב. כאמור, הדבר הראשון שמבחינים בו כשנכנסים למטבח הוא הנראות. כאשר העיניים מתבוננות בדבר מה יפה ודקורטיבי, זה משרה תחושה נעימה ויוצר תחושה של נינוחות ורצון לשהות במטבח. דקורציה מתאימה מחברת בין חלל המטבח לבין חלל המגורים, הכניסה והחצר. בעולם המודרני, העיצוב הוא חלק אינטגרלי מכל חלל, והמטבח המעוצב עונה על היטב על הצורך העיצובי הזה.

 

הסיבה השנייה- בחירה בנוחות לצד איכות

הסיבה השנייה והלא פחות חשובה, היא הנוחות במטבח וטיב השימוש בו. לעתים נוטים לחשוב שהעיצוב בא על חשבון הנוחות במטבח, אולם זה לא בדיוק ככה. במידה ומבצעים תכנון חכם ומקדים של המטבח, תוך התאמה לצרכים אישיים, אפשר יהיה לשלב את כול המשתנים החשובים יחד. כך ניתן יהיה ליצור מטבח עם אמצעים נוחים, שימושיים ונגישים לצד קו עיצובי מודרני ומרהיב במיוחד.

 

חומרי הגלם בהם משתמשים למטבחים מעוצבים

לטובת הבנייה של מטבחים מעוצבים, נוטים להשתמש בחומרים החדשניים ביותר. בחומרים הללו מצויים חידושים טכנולוגיים מתקדמים מאוד, אשר משווים למטבחים המעוצבים מראות נועזים וחדשניים במיוחד. החידושים מתבטאים במרקמים שונים שנוצרו, חומרים שמקורם בטבע, גוונים עוצרי נשימה ועוד. כמו כן, נוטים להשתמש בשילוב של חומרים חכמים יחד עם משטחי מט. השילוב המדובר יוצר עיצוב חדשני של דלתות דקות אך עמידות, המונעות כתמים וטביעות אצבע ודוחות הצטברות של חיידקים.

 

חלל מעוצב