חיפוש

3 דרכים רומנטיות להצעת נישואין

בשנים האחרונות, אנו נתקלים רבות בסרטונים המראים הצעות נישואין מקוריות, מפתיעות ומשעשעות. גבר המתעתד להציע נישואין, מוצא את עצמו חושב לעתים- "איך אני יכול להתעלות ולהפתיע את זוגתי בצורה שהיא הכי לא תצפה לכך?"  ובכן, לשאלה זו יש תשובות רבות, ומספרן רב ככל שמאפשרת מחשבתו היצירתית של הגבר. יחד עם הרצון להפתיע, חשוב לזכור שבסופו של דבר- מדובר ברגע אינטימי ורומנטי, שמהותו היא ה"ביחד" של בני הזוג. בעוד אישה אחת תתרגש מהצעה גרנדיוזית, אחרת תעדיף הצעה פשוטה, רומנטית ואינטימית. ממש כמו בכל דבר- מדובר בעניין של טעם. אספנו בשבילכם 3 דרכים רומנטיות במיוחד להצעת נישואין!


הצעת נישואין רומנטית

גברים רבים עלולים להילחץ מעצם המחשבה על הצעת נישואין, וזאת עקב הרף הגבוה שלכאורה הוצב לסיטואציה ברשתות החברתיות. חשוב לזכור שהצעת נישואין מרגשת- לאו דווקא צריכה להיות גרנדיוזית או כזו הכרוכה בהפקה של עשרות אלפי שקלים. נשים רבות מעדיפות לקבל הצעת נישואין בצורה אינטימית, או בנוכחות של מספר אנשים קרובים. דוגמה להצעה כזו יכולה להיות עריכת ברביקיו, שאליו נזמין מספר אנשים קרובים ובני משפחה. בעת הברביקיו, וברגע המתאים- הגבר יוכל לשלוף את הטבעת ולהפתיע את ארוסתו, ואולי אף את האורחים! אופציה נוספת יכולה להיות עריכת פיקניק בחיק הטבע, וזו אופציה שמתאימה לזוגות שנוהגים לעשות זאת בד"כ, כיוון שבמידה וזה לא המצב- בת הזוג עלולה להרים גבה…ולצפות את המהלך הקרב. מעבר לכך- גברים רבים מעדיפים פשוט לרכוש טבעת, ולהמתין לרגע המתאים והמיוחד שבו הם יוכלו להציע בצורה המרגשת ביותר.

 

הצעות נישואין מיוחדות

יש בינינו כאלו שיעדיפו לבצע הפקה מרשימה לצורך הצעת הנישואין, וכמו שכבר נכתב כאן- מדובר  בעניין של טעם! טבעות אירוסין מיוחדות הן רק חלק מהעניין, ואנו רואים בשנים האחרונות מגמה שתופסת תאוצה, ומציבה רף גבוה לגברים המעוניינים להפתיע את ארוסותיהם בצורה הכי מקורית שניתן להעלות על הדעת. החל מהפקת פלאש מוב באמצע הרחוב, דרך בימוי של סיטואציות מלחיצות כמו שוד או פריצה, וכלה ביציאה לקולנוע שבה הסרט הופך למציאות- נראה שהשמים הם הגבול ככל שמדובר בהצעות נישואין. אין ספק שמדובר באופי ובטעם של הכלה המיועדת, ותפקידו של הגבר הוא כמובן- להבין מה יתאים יותר ומה פחות.

הצעת נישואין היא רגע מרגש, שמביא גברים רבים לתהות ולתכנן כיצד להפתיע את בת הזוג שלהם בצורה הטובה ביותר. בעוד חלקם בוחרים לתכנן הפקה מרהיבה הכוללת זמרים, רקדנים, בימוי סיטואציות, ועוד, אחרים שמים דגש על הרומנטיות והאינטימיות. אין מניעה גם לשלב בין השניים, היות וכאמור- השמים הם הגבול ככל שמדובר ביצירתיות בהצעות נישואין. תפקידו של הגבר המציע, הוא לנסות להתאים באופן הטוב ביותר את הצעת הנישואין לארוסתו, בהתאם לאישיותה ולטעמה האישי.

גבר מציע לאישה