חיפוש

3 יתרונות של ברזים חכמים למטבח

הברזים החכמים הפכו להיות חלק בלתי נפרד ממטבחיהם של מביני עניין. שכן, אלה מאפשרים ליהנות משורה ארוכה של יתרונות חיוניים. מדריך זה עולה לאתר, כדי להציג בפניכם את 3 היתרונות הבולטים שחשוב שתכירו, כדי שתוכלו לחוות אותם בעת שטיפת כלים, מזיגת מים וביצוע פעולות שגרתיות אחרות.

 

יתרון ראשון – חוסך מקום על השיש

לא ניתן להציג את היתרונות שבאים לידי ביטוי בברזים החכמים למטבח, מבלי לציין את החיסכון בהצבת מתקני מים על השיש. שכן, הברזים החכמים כוללים מי שתייה מסוננים קרים, מסוננים ואפילו מוגזים. חשוב שתדעו שיש דגמים שונים של ברזים מסוג זה, כאשר מרביתם כוללים את 2 החלקים הבאים:

  1. החלק הגבוה – ברז נשלף שמשמש לשטיפת כלים או ידיים. שכן, זורמים ממנו מים לא מסוננים
  2. החלק הנמוך – ברז שמשמש למזיגת מים מסוננים

ברז חכם

יתרון שני – קלים לשימוש

אל תטעו לחשוב שהברזים בעלי המראה היוקרתי יצריכו קריאת דף הנחיות ארוך במיוחד. שכן, השימוש בהם קל, כך שהוא מתאים לצעירים ומבוגרים כאחד. שימוש בלחצני ההפעלה המעוצבים של ברזים חכמים למטבח כולל לחיצה קלה על הלחצן עם ציור הבועות, כדי שזה יספק מים מוגזים מסוננים. לחיצה קלה על הלחצן עם ציור פתית השלג יספק לכם מים קרים צוננים. נבקש להדגיש שמזיגת מים רותחים מצריכה בדרך כלל לחיצה כפולה על כפתור אלקטרוני שמופיע עליו מד חום. סביר להניח שאתם מבינים בשלב זה שמדובר במנגנון בטיחות לילדים שיאפשר לילדכם להשתמש בברז. בבטיחות.

 

יתרון שלישי – מאפשרים לטחון את האשפה בקלות

ההתקנה של ברזים חכמים כוללת את טוחן האשפה. זהו מכשיר מתקדם שאינו נראה לעין, משום שהוא מותקן מתחת לכיור של הברז החכם. טוחן זה פועל באמצעות מנוע והוא מרסק בקלות את הפסולת האורגנית שמצטברת בכיור באמצעות לחיצת כפתור. חשוב לציין שהפסולת נחתכת לחתיכות קטנות במיוחד שמוזרמות לצנרת הביתית באופן ישיר. תהליך זה יאפשר לכם ליהנות מהיתרונות הבאים:

  1. תוכלו להקטין באופן ניכר כמות הפסולת שאתם זורקים
  2. ייחסך מכם המאמץ בניקיון הכיור

 

טיפ לבחירה נכונה בברז חכם

רכישה של ברז חכם למטבח מצריכה היכרות עם הנחיות ההתקנה שכוללות פירוט אודות המידות של ארון הכיור שברשותכם. נסביר שזה חייב להיות ברוחב מינימלי של 90 ס"מ ובקרבת מקום לנקודת חשמל. אם אתם בוחרים להתקין את הברזים החכמים ללא טוחן אשפה, תוכלו לבצע את ההתקנה על ארון שרוחבו עולה על 60 ס"מ.

 

השורה התחתונה

אלה היו 3 היתרונות שבאים לידי ביטוי בעת שימוש בברזים חכמים במטבח. כעת ברור לכם שמדובר במוצר יוקרתי שהופך כל ביקור במטבח לנוח במיוחד. זה הזמן לבדוק מהם דגמי הברזים הקיימים, כדי שתוכלו לבחור בסופו של דבר בסוג המתאים לכם ביותר מכל הבחינות.

היתרונות של ברזים חכמים