חיפוש

3 כלי מטבח שאתם חייבים שיהיה לכם בבית

למה להשקיע בכלי מטבח?

מי שאוהב לבשל באמת, יודע שאין תחליף לכלי מטבח איכותיים. שהסיר יהיה סיר, בעל גימור איכותי ולא מתקלף (מעבר לעניין האסתטי, חלקיקים של מתכות הם מפגע תברואתי), המחבת מחבת, הקולפן- קולפן (מקלף בקלות ובלי מאבקים) והסכין- סכין. חותכת כמו שצריך, בצורה אחידה ובמכת סכין אחת.
נכון, אפשר להסתדר עם כלים שאינם איכותיים במיוחד, אבל כמו שאומר הפתגם- מי שטעם יין הונגרי לא שוכח את הטעם. אם כן שווה להשקיע בכלי מטבח איכותיים. כמו בכל תחום, האיכות פעמים רבות עולה ביוקר. חוץ מיוצאי דופן. לדוגמא: קנייה סיטונאית.

 

למה סיטונאות?

ההיגיון שעומד מאחורי הקנייה סיטונאות הוא בעיקרו הגיון כלכלי. יש כאן עסקה של "WIN-WIN " המוכר מצליח למכור כמות גדולה מהאספקה שלו ובכך מבטיח שיקבל תמורה על אחוזים גבוהים יותר ממנה (אין דבר גרוע יותר למישהו שמוכר משהו כמו "להיתקע" עם מחסני ציוד שאין בו חפץ).
ההנאה של הקונה היא לפני הכל- ממחירים נמוכים יותר. זה היתרון הכי משמעותי, אם כי לא היחידי.

יתרונות נוספים בשירות סיטונאי

מעניק לכם, בנוסף לחסכון הכספי, גם חסכון בזמן על ידי רכישת אונליין, שלא מצריכה לנסוע לחנות ולבזבז משאבים יקרים כמו זמן וכוח פיסי, ומאפשרת לכם להנות ממגוון רחב של מוצרים.

 

היתרונות הייחודיים של השירות הסיטונאי באטרקציה

באטרקציה תרכשו את המוצרים מהיבואן באופן ישיר, בלי תיווך של חנות או חברה- מה שמוריד עוד יותר את המחירים הסיטונאיים ויוצר מחיר חסר תקדים ותחרות.  באטרקציה תמצאו מגוון רחב (מאד) של מוצרים. כמו כן השירות באטרקציה מתאים לעסקים קטנים, מכיוון שניתן לרכוש כמות יחסית קטנה להיקפים סיטונאיים, שמאפשרת להנות מיתרונות הקנייה הסיטונאית גם מבלי להיות בבעלות מחסן ענק.

 

3 כלי מטבח שאתם חייבים בבית

נתנו לכם רמזים בפתיחה לכלי מטבח שאי אפשר להסתפק בהם מפחות במצויין.
1. קרש חיתוך– אין תחליף לקרש טוב, עליו הכל מונח והוא יוצר את חווית המטבח שלכם.
2. סכין- שתחתוך. כמו שצריך.
3. קופסאות אחסון בגדלים שונים- סדר וארגון זה א' ב' של מטבח ראוי לשמו.

ואם כבר דיברנו על קרש חיתוך-

חשוב לנו להדגיש שיש מגוון רחב של מוצרים- קרש חיתוך מעץ, משטחי חיתוך פלסטיק, משטח זכוכית, סטים של כמה קרשים יחד. יש מגוון רחב של מוצרים ומחירים, קרש חיתוך קטן החלק מ9.90 וקרש חיתוך גדולים ב89.0 ₪.

לסיום, שווה להשקיע במטבח שלכם, במוצרים איכותיים שיעניקו לכם חווית משתמש אולטימטיבית. החסרון של האיכות לכאורה הוא היוקר, וגם לזה יש פתרון. כלי מטבח בסיטונאות עולים הרבה פחות. כמה הרבה פחות? משתנה בהתאים לחברה המספקת מוצרים בשיטה הסיטונאית, ובכמות הידיים שמחליפות את המוצר. כאמור במאמר, חברות שמספקות מוצרים היישר מהיבואן מציעות מחיר שקשה מאוד להתחרות בו, ויכול להגיע לעשרות אחוזים פחות מהמחיר ה"רגיל" שתתקלו בו בסופרים ובחנויות סטנדרטיות. תקנו חכם, תקנו סיטונאי.

 

כלים להכנת אוכל

רוצים לפרסם כתבה אצלינו?

השאירו פרטים ואנחנו נחזור

אהבתם את הכתבה?
שתפתו בקליק
כתבות בנושא