חיפוש

6 יתרונות של חיפוי זכוכית למטבח

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשי מקצוע בתחום העיצוב בוחרים להשתמש בחיפוי זכוכית עבור שדרוג המטבח, ולא בכדי.

חיפוי זכוכית למטבח הוא טריק עיצובי שנושא בחובו שלל מעלות, החל מיתרונות פרקטיים ותחזוקתיים ועד לסטייל אישי ונוצץ.

במאמר הבא נעסוק בחיפוי זכוכית למטבח, ונמנה 6 יתרונות שבגללם הוא כל כך כדאי.

 

אין חרכים, אין לכלוכים

נתחיל מהפן הפרקטי. חיפוי זכוכית למטבח הוא דבר נהדר בכל הקשור למניעת לכלוכים. חיפוי זכוכית הוא למעשה כיסוי עשוי זכוכית אשר עוטף את כל קירות המטבח ומגן עליהם. מכיוון שהוא עשוי באופן מלא מזכוכית אטומה ואחידה בגובהה, ללכלוכים אין סיכוי לחדור דרכו לקירות. לכן חיפוי זכוכית הוא בחירה מעולה לכל מי שמטבח נקי על בסיס קבוע הוא ערך עליון מבחינתו.

 

טוב חיפוי טוב משמן טוב

לא רק שהחיפוי מונע הצטברות של לכלוכים גדולים יחסית, הוא גם מעולה במניעת התפשטות של כתמים, עם דגש על כתמי השמן השונים. מאחר ושמן הוא מרכיב מרכזי במטבחים של רובנו, הפוטנציאל לכתמי שמן הוא כמעט אינסופי, אך באמצעות חיפוי זכוכית למטבח הוא קטן באופן דרסטי.

 

בלי להתאמץ המטבח נוצץ

בנוסף לכך שחיפוי זכוכית למטבח "מקדים תרופה למכה" ואינו סופג לכלוך רב, הניקיון שלו הוא עניין מאוד פשוט ונח. כל שצריך הוא להעביר מטלית לחה על פני החיפוי והמצב חוזר לקדמותו הנקייה. מאמץ מינימלי עם תוצאה אדירה.

 

לבשל עם סגנון

מלבד היתרונות הפרקטיים העצומים של חיפוי זכוכית למטבח אסור לשכוח שבראש ובראשונה מדובר בחתיכת עיצוב עם סטייל. חיפוי זכוכית מביא למטבח אפיל מודרני אבל יחד עם זאת ממש לא מנוכר. בנוסף, יש הרבה מקום לאמירה אישית כאשר בוחרים חיפוי זכוכית למטבח – אפשרויות העיצוב הן כמעט בלתי מוגבלות. ניתן לבחור חיפוי שמתאים למעשה לכל סוגי עיצוב המטבחים, החל מהמטבח המודרני (חיפוי עם עיצוב נקי ומינימליסטי), ועד למטבח הכפרי (חיפוי עם צבעים חמים המשלב בתוכו עץ). בנוסף, קיימת גם האפשרות לבחירת הדפסים אישיים שאינם על בסיס עיצובים מוכנים. עם חיפוי זכוכית למטבח ניתן לבחור את כל שילובי הצבעים ולהגיע לגרסה האישית האידיאלית לכם ולמטבח שלכם. לכן אין ספק שחיפוי זכוכית מוסיף הרבה סגנון ומשפר את חווית הבישול והשהייה במטבח.

 

כבר מותקן?

תהליך ההתקנה של חיפוי זכוכית למטבח הוא זריז ופשוט מאין כמותו. מרגע שמגיע המתקין המטבח יהיה מוכן לפעולה תוך שעתיים. זאת מאחר והתקנת חיפוי אינה מצריכה פירוק של אריחים שכבר ריצפו את הקירות – החיפוי מותקן באמצעות הדבקה מיוחדת וקלה שאינה דורשת זמן רב.

 

כאן להישאר

חיפוי זכוכית הוא מוצר איכותי אשר עשוי מחומר גלם חזק ועמיד. הזכוכית המותקנת על הקירות היא זכוכית מחוסמת בעובי של לפחות 6 מילימטר. לכן מדובר במוצר אשר מפגין עמידות גבוהה בפני מפגעים שונים (טמפרטורה, לחות ועוד), ויכול לשרת את בעלי המטבח לאורך שנים ארוכות.      

 

חלל מעוצב

רוצים לפרסם כתבה אצלינו?

השאירו פרטים ואנחנו נחזור

אהבתם את הכתבה?
שתפתו בקליק
כתבות בנושא