חיפוש

 5 דברים שכנראה שכחתם לקנות לדירה החדשה

אנחנו יודעים. עברתם דירה, עוד לא הספקתם לפרוק את הדברים שלכם אבל אתם בכל רגע צריכים ללכת ולרכוש עוד משהו ששכחתם לקנות או שמסרתם או התקלקל\ נשבר במעבר. הכנו עבורכם רשימה של חפצים ומוצרים שבטוח שכחתם לקנות ואתם בוודאות צריכים. אתם יודעים, כדי שתעשו את כל הקניות האלה בפעם אחת ותסיימו עם זה. כאלה אנחנו, מתחשבים.

 

המוצר הראשון: קומקום חשמלי

קומקום חשמלי הוא מוצר מאוד חשוב ובסיסי בבית. גם אם יש לכם מכונת קפה, אתם עדיין צריכים קומקום חשמלי. הוא מרתיח לכם כמות גדולה של מים בקלות ובלחיצת כפתור תוך מספר שניות. בשביל מה אתם צריכים מים רותחים? לבישול פסטה, להכנת ביצה קשה, בשביל כוס תה חמה בחורף וכו'.

 

קולבים בבקשה

קולבים הוא המוצר שנשבר הכי הרבה. או נאבד. או נשכח. בקיצור, 2\3 חבילות של קולבים איכותיים וחזקים אתם בטוח צריכים שיהיו לכם בבית. פשוט אף פעם אין מהם מספיק אחרי מעבר דירה.

 

מתלה למגבות שנתלה על הדלת

נכון ששכחתם אותו בדירה הקודמת שלכם? או שכבר החלטתם שתקנו חדש או תשדרגו אותו באחד עם עיצוב נוח יותר. בקיצור: מתלה למגבות הוא המוצר שאנחנו תמיד שוכחים לרכוש אחרי מעבר דירה ואז אנחנו תולים את המגבות שלנו על הדלת וזה פשוט מסורבל, לא נוח והכי חשוב לא נקי. אם אתם עורכים רשימת קניות לדירה החדשה תכתבו מתלה מגבות. זה יסדר אתכם וכבר יגרום לכם להרגיש בבית יותר.

 

ארון נעליים – איך לבחור?

יש מגוון רחב של ארונות נעליים היום. עיצובים שונים, חומרי גלם, גדלים, צבעים וצורות. הכי חשוב כשאתם בוחרים ארון נעליים הוא לספור את כמות זוגות הנעליים שיש לכם לפני שאתם הולכים לחנות. ככה לא תצטרכו לנחש או להגיע הביתה ואז לגלות שהוא לא מתאים. ואם אתם מייעדים את הארון לכמה אנשים, למשל: ארון נעליים בכניסה לבית ששם מניחים את הנעליים מיד לאחר שנכנסים הביתה, חשבו את המספר הנפשות וחשבו על סדר היום שלהם. זה בטוח יגרום לכם לבצע את הבחירה המתאימה ביותר עבורכם.

 

יש לי רעיון: מנורות!

הדליקו רק לרגע את האורות בבית. האם אתם מרוצים מהתאורה שהם מעניקים לכם? כי אתם תמיד יכולים להפוך את הבית שלכם ליותר חמים ונעים באמצעות החלפה של צבעי או סוג המנורות שיש לכם בבית. גם רכישה של נברשת או בית מנורה יפים משדרגים את מראה הבית וכבר נותנים לו תחושה ביתית יותר.

 

לסיכום

אנחנו יודעים, לעבור דירה זה קשה, אתם כבר תשושים ועייפים. אבל רק עוד קצת! הקניות המשלימות האלה יהפכו את הבית שלכם לביתי ונוח יותר עבורכם. מה גם שציינו עבורכם רק את החפצים והמוצרים שהם ממש חובה בכל בית. אז ערכו רשימה מסודרת, רכזו הכל ליום אחד, וצאו לדרך!

מכשיר חשמלי